Овідіопольське УВГ | Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Про веб-сайт

Цікава інформація

Мистецтво може мати різні форми. Welcome to ОUVG.COM.UA !

На початку 2010 року Одеський облводгосп зобов’язав всі управління області створити офіційні веб-сайти. В свою чергу Овідіопольське УВГ зіткнулося з проблемою в підтримці та фінансуванні свого майбутнього інтернет ресурсу. В той час найголовнішим питанням було – оновлення та підтримка сайту. На питання – кому ж довірити таку роботу відповіді не знав ніхто… Адже в управлінні не має системних адміністраторів з базовим знанням мови програмування.
Основна діяльність управління – це подача води на зрощення земельних угідь та постійна підтримка всієї меліоративної системи Овідіопольського району.
Тому і недивно, що наш перший сайт був створений «на швидку руку» і майже не оновлювався, хоча при цьому були витрачені кошти на його розробку та підтримку (хостинг, домен) та ін. Сьогодні пристойні сайти мають багато установ, організацій та підприємств. Зусиллями людей, які розуміються на організаційних питаннях і при цьому встигають за розвитком цифрових технологій та програмного забезпечення, нам вдалося створити наш власний офіційний веб-сайт. Створення пристойного інтернет продукту – це клопітка та серйозна робота, в значній мірі творча і цікава.
Найголовніше мета – мета виправдовує всі сподівання. І якщо раніше ця мета була недосяжною, то сьогодні ми вже маємо пристойне обличчя і гідно представлені в глобальній комп’ютерній мережі "Інтернет".
Головне завдання, яке ставилося перед розробкою офіційного сайту Овідіопольського УВГ – це створити компактний, гармонійний дизайн та дружній інтерфейс, для всіх його відвідувачів.
При створенні офіційного сайту, була оброблена вже існуюча інформація про управління, його діяльність, відібрані цікаві та якісні фотографії, а проведений аналіз вже існуючих сайтів інших управлінь, в свою чергу дав змогу розробити нескладне навігаційне та водночас просте меню, для більш зручного користування нашим інтернет ресурсом.


System administrator
Олександр Чечельницький
03.11.2010


Назад к содержанию | Назад к главному меню