Овідіопольське УВГ | Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Співробітництво

Основна діяльність

В умовах ринкової економіки, Овідіопольське УВГ постійно намагається дотримуватися ділових та партнерських стосунків з усіма водокористувачами Овідіопольського району.
Повсякденна та клопітка робота всіх служб та відділів, дає результат лише при умові наполегливої праці та високої кваліфікації трудового колективу.

Органи місцевої виконавчої влади постійно співпрацюють та підтримують діловий зв'язок з нашим управлінням (райдержадміністрація, сільські та селищні ради).
Кошти які виділяються для підтримки меліоративної системи району, сьогодні дають змоги реалізувати задумане на ділі лише на 20-25 %.
Тому на сьогоднішній день управління намагається самостійно, в рамках надання платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами та організаціями, що належать до сфери управління Держводагентства заробляти кошти та своєчасно виплачувати гідну заробітну плату своїм працівникам.
Наше управління, спільно з громадськими організаціями, проводить організаційні заходи, спрямовані на відродження малих річок та водоймищ, приймає участь в будівельно-ремонтних та земляних роботах, а також в будівництві водопровідно-каналізаційних мереж, виконує планування інших робіт.
Здійснює в установленому порядку пропаганду та роз’яснення вимог водного законодавства України через місцеві засоби масової інформації. Проводить свою діяльність у взаємодії з міжрайонними управліннями водного господарства, та іншими водогосподарськими організаціями, що належать до сфери управління Держводгоспу.
Сприяє розвитку науково-технічного прогресу, організовує впровадження у виробництво винаходів і раціоналізаторських пропозицій, обмінюється досвідом з питань експлуатації меліоративних систем та водного господарства.
Розглядає матеріали щодо умов спеціального водокористування та надання водних об’єктів в оренду, розробляє відповідні технічні умови на їх експлуатацію.
Надає на договірних засадах практичну допомогу сільськогосподарським товаровиробникам з експлуатації меліоративної мережі, виконання ремонтно-доглядових робіт на внутрішньогосподарській мережі, розробки схем подачі води на зрошення, а також природоохоронних заходів, організації роботи дощувальної техніки, не допускаючи при цьому порушення технологічної цілісності функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу.
Разом із Одеською гідрогеолого-меліоративною експедицією здійснює контроль меліоративного стану зрошуваних та осушуваних земель та технічного стану державних меліоративних систем.
Подає в установленому законодавством порядку пропозиції щодо оголошення природних водних об’єктів, що є історичною, екологічною, культурною або науковою цінністю. Здійснює інші функції, необхідні для виконання покладених на нього завдань.


Назад к содержанию | Назад к главному меню