Овідіопольське УВГ | Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Спартакіада

Цікава інформація

Спартакіада - масові спортивні змагання

Спартакіада, в СРСР з 1928 - це всесоюзні масові змагання з різних видів спорту, як противага до олімпійських ігор, в яких Союз Радянських Соціалістичних Республік тоді не брав участи.
Мета спартакіади - підсумувати роботу з різних видів спорту народів СРСР, профспілок, колгоспів, армії, школярів тощо. Найбільш масовими спортивним змаганнями були саме спартакіади народів СРСР, що регулярно почали відбувалися з 1956 року і як правело проходили рівно за рік перед стартом олімпійських ігор.

Спартакіади стали доброю традицією і в структурі водного господарства, основною метою яких є:
- широке впровадження на підприємствах галузі занять фізичною культурою і спортом серед робітників, службовців та членів їх сімей;
- сприяння в активному занятті фізичною культурою, підвищення продуктивності праці, ведення здорового способу життя;
- виявлення найкращих команд та учасників змагань для участі в республіканській спартакіаді та міжнародних змаганнях.
Учасники змагань. До змагань допускаються працівники галузі та члени їх сімей незалежно від віку відповідно до списку завіреним відділом кадрів. Змагання проводяться між усіма командами без поділу на підгрупи.
Програма змагань: міні-футбол, комбінована естафета, армреслінг, перетягування канату, шашки, стрибки у довжину з місця, метання тенісного м'яча, любительське рибальство.
Нагородження. По всім видами спорту переможці спартакіади визначаються за найбільшою сумою набраних очок. Очки присвоюються по кожному виду спорту наступним чином:

1-е місце

100 очок

4-е місце

75 очок

7-е місце

60 очок

10-е місце

45 очок

2-е місце

95 очок

5-е місце

70 очок

8-е місце

55 очок

11-е місце

40 очок

3-е місце

80 очок

6-е місце

65 очок

9-е місце

50 очок

12-е місце

35 очок

ХХІV Спартакіада водогосподарських організацій Одеської області | 28.09.2016

Вже вкотре Овідіопольське управління водного господарства підвержує свої високі амбіції в спорті, отримавши перемогу на ХХVІ Спартакіаді серед водогосподарських організацій Одеської області. Цьогорічна спартакіада відбулась 16 вересня 2016 року у м. Ізмаїл на спортивних спорудах ділянки № 4 Ізмаїльського УВГ, наша команда посіла І-ше загальнокомандне місце, ІІ місце – Ізмаїльське УВГ (господарі змагань), ІІІ місце – Кілійське УВГ.
З вступною промовою відкрив спартакіаду начальник Одеського облводресурсів Василь Іванович Потоп та представники Ізмаїльської міської влади. Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань здійснювалось оргкомітетом спартакіади. Учасники спартакіади незалежно від посади та фаху активно розпочали участь у спортивних змаганнях. До програми змагань входили такі види спорта: волейбол, естафета ,«водолій», перетягування каната, шашки, настольний теніс та конкурс «додай команді балів».
Завдяки спільним зусиллям, цілеспрямованості, рішучості та спортивному духу команда Овідіопольського УВГ на чолі з керівником управління Котиком А.В. посіла 4 перших і 2 других місця та здобула І загальнокомандне місце серед учасників змагань.


Назад к содержанию | Назад к главному меню